Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik legyen? Genius KB-G265...

Kijathi kérdése:

Melyik legyen? Genius KB-G265 vagy Ozone Blade

Figyelt kérdés

Nem tudom melyiket vegyem szerintem mindkettő jól néz ki.

Tetszik mindkettő de a Blade talán egy kicsit szebb.

Kíváncsi vagyok ti mit mondtok.



2014. júl. 1. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Blade van.

Hát mitmondjak kényelmes a billentyűzet viszont a Magyar kiosztásún nincsenek ilyen töltény rajzok az R betűn meg hasonlók. A háttérvilágítás teljesen jó. a szoftver un azt tudja mint a többi. multimédiagomb hiányában 1 makrógomb nyomvatartásával férhetsz hozzá a z F soron lévő multimédiás gombokhoz.


A makrógombokat egyáltalán nem használom. a számbillentyűk sokkal kényelmesebben elérhetők.


Írni elég sz@r mert sokszor nem veszi be némelyik betűt.

2014. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Játékhoz milyen?
2014. júl. 2. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan mint a többi :)
2014. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Röviden leírva. nem rossz nekem igazából csak a billentyűk nyomáspontjával van gondom


lassan fél éve megvan de azért ettől kicsivel jobbra számítottam. tehát nem estem hanyatt tőle. és eazért egy ilyen billentyűzetnél amit nem 3000-ért dobálnak odafigyelhetnének (ha membrános ha mechanikus) arra hogy ne kelljen úgy verni mint egy mechanikus írógépet :)

2014. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen. :)
2014. júl. 3. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!