Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen notebookot ajánlotok?

Milyen notebookot ajánlotok?

Figyelt kérdés
21 éves lány, tanuló, naponta kb 2-3órát netezek(ehhez mobilinternet vagy inkább adsl?) zenehallgatás, filmnézés, szövegszerkesztés...kb ennyire kéne. asusra gondoltam..de nem értek hozzá..szóval fogalmam sincs:) 150-160ezerig
2010. jan. 6. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem Asua van.(k50INseries)Én a notebook.hu-n rendeltem.

Nagyon jó megvagyok vele elégedve.Én 176 e ft.vettem.De ezen már mennek a legújabb játékok is.

2010. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam Asus
2010. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Első kommentelő jó választása van,nekem is ilyenem van ;)
2010. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja és hogy hol érdemes megvenni? multiknál? pl media markt? internet? vagy kifejezetten notebook boltokban?
2010. jan. 6. 12:39
 5/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok.Én megrendeltem reggel interneten keresztül ott ahol írtam.Délelőtt már telefonáltak,hogy szállítják...Én nem vennék máshol.De ez csak az én nagyon privát véleményem.
2010. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Asus-ról nincs jó véleményem. 2 évig volt, gyorsan kopott(billentyűk, touchpad körül), ráadásul a kijelző alatt 2 helyen is megrepedt a műanyag, pedig általában otthon használtam nem nagyon hurcoltam.

Pár hónapja Acer-t használok és teljesen megvagyok vele elégedve, szóval szerintem érdemes lenne azok között is keresgélni. Jókat hallottam még az MSI-ről, de konkrét tapasztalatom nincs. Dell, HP, stb. ezeknél meg kell fizetni a "márkát" és annyival szerintem nem jobbak mint amennyivel drágábbak.

Ha most vennék hosszú távra laptopot, ezekre figyelnék: 2 magos processzor(Core Duo, Core2 Duo, esetleg Athlon X2), memória min. 2-3 GB, merevlemez: legalább 250-320 GB, ha a játék nem fontos akkor az integrált videovezérlő is megteszi.

Pl.:

[link]

2010. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát tény, hogy meg kell a HP esetén fizetni a márkát. Potom 94.990,- Ft-ért vettem egy HP Compaq 615 típusú számítógépet.

Processzor: AMD Athlon 64 X2, 2,2 GHz

Képernyő: 15.6", Bright View, 1366 x 768 (WXGA)

Memória: 1 GB, DDR2, 800 MHz (két modulhelyes, alapból 1 db 1 GB-os RAM van benne, ami egy Samsung és 667-es(...) modul)

Merevlemez: 160 GB, S-ATA, 5400 rpm

DVD Super Multi

Grafikus vezérlő: ATi Radeon HD3200 256MB


Emellett bluetooth, webcam is van benne, amely nem egy rossz tulajdonság, 6 cellás akkuval adják, elég sokat bír. Szép, esztétikus kinézet, jól látható képernyő.


Vettem bele még egy giga ramot, és most W7-et is gyönyörűen lehet használni. Gyors, pontos :) Mi kell még?


Ár-érték arányban nagyon jól jártam. Tökéletesen használható netre, irodára, még akár játékra is - bőven elboldogul vele. Tömege 2,5 kg.

2010. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egyártalán nem kopik a billentyűje nekem már 3éve megvan,és dolgozom rajta mindennap,szöveges dokumentumokat csinálok szóval napom ugy nem telik el,hogy nem használnám a billentyűket,és egyártalán egy darab betű nem kopott le róla,és én még hurcolom is. :)
2010. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy te elégedett vagy vele. Ettől függetlenül az enyém 2 év után ocsmányul nézett ki, pedig kíméltem. Azt meg, hogy a csavaroknál végig repedt a műanyag, még 2 "asusos" kollegámnál láttam.
2010. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én az Acer-re szavazok.


Szerintem menj be egy madia marktba, elektropontba vagy ilyen helyekre és elmondják hogy a te igényeidnek milyen összeállítású,árú felelne meg.

2010. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!