Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a futár meghozza a műszaki...

Ha a futár meghozza a műszaki cikket akkor érdemes rögtön a futár jelenlétében kibontani és átnézni?

Figyelt kérdés

Tehát ha kibontom a futár előtt és valami probléma van akkor felvesz egy jegyzőkönyvet, vagy csinál valamit? vagy semmire nem jó ha kibontom mikor ideér? és ha kibontom és valami probléma van és már nincs itt a futár akkor 14 napig visszaküldhetem és visszaadják a pénzt, vagy rámfoghatják hogy én tettem tönkre? vagy mit lehet olyankor csinálni?

vagy hogyan van ennek a menete?


2014. júl. 11. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan úgy kéne, nem hivatalosan meg mindegyik rohan, és időt sincs kibontani és átnézni.
2014. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja mindig rohannak, máskor kérdeztem tőle hogy akkor most hogyan kell, és azt mondta hogy felőle lehet benne egy darab tégla is, akkor sem tud mit csinálni, azt elment.
2014. júl. 11. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy van, ha aláírod, hogy átvetted. Akkor elismered, hogy átnézted mielőtt átvetted. De most erre sosincs lehetőség. De pl. neten rendelés esetn 8 napon belül kötelesek visszavenni hiba esetén.
2014. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kibontottam amikor drága (100ezer+ ft) és törékeny cuccot hozattam. Sietett volna, persze, de emberi hangon ha mondod neki, hogy a kellemetlenségek elkerülése végett mindenkinek jobb, ha megnézed (pl egy ezres borravaló jelenlétében) akkor nem fog akadékoskodni.
2014. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az érdeke mindkét félnek. Én még csak egyszer vásároltam így, egy laptopot. A futár kérte, hogy bontsam ki és nézzem meg rendben van-e. De gondolom ez nem mindre jellemző.
2014. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mikor TV-t vettem, akkor a szállító segített kicsomagolni. Mondta, hogy ő már tudja hogy kell, egyszerűbb nekem is.

A kínai csomagokról csinálok fényképet kibontás előtt/közben/utána, hogy lehessen látni, ha sérült a csomag vagy valami.

2014. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a futár nem ér rá ilyenekre,

én mindig felveszem a telefonnal videóra ahogy kibontom a csomagot, ha bármi gond van az bizonyíték még a bíróságon is

2014. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vagy elég az ha azt nézem meg, hogy sértetlen e a csomagolás?
2014. júl. 14. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!