Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A budapesti esküvői kiállításr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A budapesti esküvői kiállításra és vásárra érdemes kimenni? Vannak kedvezmények ha ott rögtön lefoglalok valamit?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy vannak-e kedvezmények, bár talán vannak. Szerintem egyébként nem érdemes menni, mert a belépő drága ahhoz képest, hogy nem tudok meg sok új információt, olyanokat tudok meg, amikre neten is rá tudok keresni. Én elmentem egy esküvői kiállításra, de inkább szórakozás volt, mint hasznos, egymagam is meg tudtam szervezni az esküvőmet segítség nélkül. Persze ha nagyon érdekel, menj el.
2014. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hja!

Vannak akciós vőlegények...

:)

2014. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem hasznos volt! A dekorosokra meg a meghívósra ott találtam rá amit biztos megtaláltam volna neten is de borzasztó időigenyes az.. Meg làtod élőbe a termékeket.

De mint minden kiállítás, itt is a legexkluzívabb csodák vannak többségben amiről csak ábrándozhatunk..

2014. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Idén 2000 ft a belépő, ez nem sok.

Mi megyünk, nekünk meghívó, zenész, fotós, ceremóniamester kellene. Meg esetleg ruha

2014. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok ötletet merítettem, amit aztán magunk is meg tudtunk csinálni. (Díszítés, köszönő ajándék, megívó pl.) A varrónőt és szalont is itt találtam meg, ahol aztán később a ruhám készült.)
2014. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ceremónia mesterbe biztos vagy? Én is azt akartam de egy talàlkozó után meg az ára után igen hamar lebeszélük magunkat
2014. jan. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes kimenni.
2014. jan. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül mégsem megyek ki. Meg abban a tömegben szerintem esélytelen lett volna próbálni. Inkább tegnap elmentem egy szalonba,ahol 1.5 órát próbáltam és lefoglaltam az álomruhát. :)
2014. jan. 19. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!