Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki a szám tulajdonosa?

Ki a szám tulajdonosa?

Figyelt kérdés
Mobilszámról szeretném kideríteni,hogy kihez tartozik,de titkosítva van,a t-mobilnál..Más lehetőség?SOS
2010. jan. 9. 09:15
 1/8 anonim válasza:
hívd fel valami kamu dumával
2010. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi célból vagy kíváncsi. Tán zaklat? Akkor feljelentést tehetesz a rendőrségen.


Ha valamilyen más célból, akkor nekem most csak egy jutott az eszembe: google-ba beírod a számot (többféleképpen is keress rá: szóközökkel, vonalakkal, stb. osztva és egybeírva is) és ha volt olyan kelekótya, hogy valamilyen közösségi oldalra, stb. felrakta magát számmal, akkor hopp, meg is van!

2010. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"tehetsz" - bocsi az elírásért :)
2010. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Párom kapott tőle sms-t,úgy néz ki,hogy ő a 3.

27/L

2010. jan. 9. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:

milyen jellegü sms?

rejtett szám?!

2010. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Paran adtak nagyon ertelmes valaszokat..pl h hivd fel kamu dumaval vagy a google.

A kerdezo irta, hogy TITKOSITVA van a szam, tehat nem tudja visszahivni, sem a googlebe beirni.

En Romaniaban elek. Nekem is volt igy es bementem a telefonszolgaltatomhoz, megmondtam hogy melyik datumon hany orakor hivott es kikerestek az adatbazisbol. Sztem ez a magyarorszagi szolgaltatoknal is lehetseges.

2010. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
előzőnek. Sajnos pannonnál nemolyan egyszerü, mert csak akkor adják ki a számot, hogyha a tulajdonosa beleegyezik... A véleményem erről nemirnám le :)
2010. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jan.13-i (romániai) utolsó hsz.-nak: ne minősíts minket, ha magad nem tudod, mi az a titkosítás! A kérdező nem azt írta, hogy nem írta ki a telefon a számot, hanem, hogy a társaság nem mondja meg neki, kihez tartozik a kiírt szám! Remélem, most már érted: van szám, csak nem tudja, kié! Olvass, érts, aztán bírálj másokat!
2010. febr. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!