Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fejhallgatót tudnátok...

Milyen fejhallgatót tudnátok ajánlani elsősorban zenehallgatáshoz, másodsorban egy kis játékhoz?

Figyelt kérdés

Körülbelül 10e forint környékén gondolkodom, és elsősorban zenehallgatáshoz kellene, mert rengeteget hallgatok zenét, tehát szeretném hogy az árkategóriájában jó hangzása legyen.

Emellett néha-néha játszok is a gépen, úgyhogy jó lenne ha ahhoz is megfelelne esetleg.


Mivel gondolkoztam rajta, hogy a zenehallgatás mellett elkezdtek mélyebben foglalkozni a zenével, mixelgetni, stb (elektronikus zenékről van szó) ezért megkérdezném, hogy DJ fejhallgató téren mi a helyzet? Megfelelnek azok játékra is alkalmanként? És ha igen, akkor mit ajánlotok, ha tudtok, még egyszer mondom, 10k körül. Ja és jó lenne ha azért lenne neki kb. 2 méter körüli kábele (több nem hátrány) csak hogy tudjam használni egy kicsit nagyobb távolságból is. Természetesen tisztában vagyok vele hogy 10k körül nem fogok kapni egy high-tech cuccot, de amit ki lehet hozni belőle akkor azt hozzuk már ki belőle. :D


Ha nem túl nagy gond, akkor DJ fejhallgatók mellett "sima" fejhallgatók terén is szívesen fogadnék ajánlatokat.


Ne értsétek félre, én is nézegetem őket sokat, csak nincs túl sok vélemény a neten, meg ami van néhány arra hagyatkozni nem olyan jó, szeretném ha olyanok írnának akiknek van tapasztalatuk, értenek hozzá :D


Nagyon köszi a válaszokat! :)



2014. júl. 22. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

dj füles olcsóbb kategóriában is jó zene hallgatásra, játékra, de....

Egy jobb dj füles ára és minősége mérföldekkel jobb....de azok olyan 30körül indulnak

2014. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Philips SHP2500

[link]


vagy emez, csak ennek rövid a madzagja.

[link]

2014. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!