Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jó lehet a leírás? A termék...

Jó lehet a leírás? A termék leírása szerint akár másfél méterre is lelát, de elég bóvli szaga van, bár nem vagyok szakértő. 16500Ft hmmm.. Nem tudom!

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 23. 23:28
 1/6 A kérdező kommentje:

Opplá.Most olvasom rajta hogy strand,azt már inkább elképzelném hogy a strand puha homokjába mélyen lelát.Esetleg Valami egyéb jó,és olcsó készüléket ajánlana valaki?

Nem akarok ezzel meggazdagodni,de mindig rejtett vágyam volt a kincskeresés,ha a kertem művelése közben találok egy olyan rozsdás vasdarabot hogy szinte szúrja a kezemet,én annak is örülök!

Persze találtam már pengőket,forintokat,hellereket stb

2014. júl. 23. 23:37
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen le lát". Például egy T34-es tankot simán észre fog venni ilyen mélységben.
2014. júl. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem köszönöm meg ezt a semmitérő választ,inkább jelentem!

ha valaki tudna értelmeset írni kérem szóljon hozzá a témához.


Köszönöm

2014. júl. 24. 22:53
 4/6 Lipton. válasza:

Felejtős gép, használtan már lehet kapni garrett 150-et.

[link]

Vagy ez is jó még alacsony árkat. ban.

2014. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valaha én foglalkoztam fémkeresők fejlesztésével.

Egy kb. 20 cm-es keresőtekercs egy 20 Ft-os pénzérmét kb. 18-20 cm-ről érzékel. Egy nagy aknafedelet kb. 80...100 cm-ről.

40 cm átmérőjű tekerccsel már jobb volt az eredmény, aknafedelet 1,5 méterről, pénzérmét kb. 25 cm-ről érzékelte.

A konstrukciója olyan volt, hogy nem számított neki hogy milyen nem vezető anyag (föld, homok, levegő, beton) van a fém és a tekercs közt.

2014. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értékes válaszokat.Pihentetem a project-et,de nem teszek le róla.Jövőre már fürkészni akarom a földemet,és a Garrett nevű gépek elég jók most olvasgattam róluk.


Köszönöm

2014. aug. 21. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!