Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül otthoni nyomtat...

Mennyibe kerül otthoni nyomtatóval kb kinyomtatni egy könyvet? Jobban megéri mint megvenni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Drága, időigényes, értelmetlen. Ha egy 10 oldalas használati útmutatót akarsz a számológépedhez, akkor nyilván egyszerűbb, de valószínűleg nem erről van szó.


Több száz oldalt otthon kinyomtatni baromi sok idő, a tinta is legtöbb esetben drágább mint maga a könyv, a papír minősége sem egyezik meg az igazival. Na meg utána sorba rendezni, össze fűzni, borítózni... Felesleges időpocsékolás.

Arról nem is beszélve, hogy azért egy igazi könyvet birtokolni, és olvasni teljesen más, mint egy házilag eszkábáltat.

2014. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenről sem hallottam még. Normális ember vagy megveszi/kikölcsönzi a könyvet, vagy ha már netről letölti akkor gépen/ebook olvasón olvassa el, de nem nyomtatja ki magának.
2014. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Könyvesboltban 5000Ft, viszont le tudtam tölteni, ezért gondoltam talán megéri kinyomtatnom..:D
2014. júl. 26. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod oldani egy ismerőssel valami irodában, ahol komolyabb lézernyomtató dolgozik és nem kell minden lappal elszámolni, akkor hajrá.

Az utolsó előtti is azért hüledezik, mert még nem volt szerencséje ahhoz, hogy 10 perc alatt az ölébe hullik a tetszés szerinti betűkkel formázott könyv :)

A dolog egyébként ott válik szerintem morálisan is teljesen elfogadhatóvá, ha a könyv nem kapható. Ha kapható, te döntesz.

2014. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
A könyv az könyv, borítóval, könyv szaggal, szerintem tök más egy kinyomtatott 200 oldal papírt olvasni, mint egy igazi könyvet. Márcsak ezért is veszem meg inkább. Pedig az én nyomtatómmal kb 1500 ft-ból kijönne az a 200 oldal.
2014. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Orbán Csaba Ferenc válasza:

A4 formátumban kétoldalas, fekete színnel szöveges nyomtatás 8,-Ft/2 oldal, ha nem túl vastag, össze is tudom spirálozni, ez benne van az árban.

Ez 5%-os lefedettségre vonatkozik, ha ábrák, képek vannak benne, magasabb az ár.

2014. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!