Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » System Volume Information...

Famus93 kérdése:

System Volume Information mappát hogyan lehet levédeni ha Win XP-t használok?

Figyelt kérdés
Az Avast! Free Antivírus miért nem képes kivédeni az effajta kártevő behatolását, esetleg rossz vírusirtót használok a rendszerben?
2014. júl. 26. 18:44
 1/1 belapus ***** válasza:

A System Volume Information mappa a rendszer-visszaállításhoz szükséges fájlokat tárolja.Méghozzá - a beállítástól függően - akár több visszaállítási ponthoz tartozókat is.

Az Avast nyilván ezek egyikében talált egy veszélyforrást.Ha a géped jól működik, engedélyezheted a vírusirtónak, hogy törölje vagy tegye karanténba a fájlt, és előtte vagy utána létrehozhatsz egy új visszaállítási pontot.

Maguk a visszaállítási pontok törölhetőek, sőt a régebbieket általában automatikusan törli is a rendszer - a beállítástól függően.Egy hátránya van a hiányának, ha nem megfelelően működik az operációs rendszer, nem lehet egy olyan korábbi időpontra visszaállítani, amikor még jó volt.

2014. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!