Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » System volume information...

System volume information vírus eltávolítása, hogyan?

Figyelt kérdés
Csak formázással lehet eltávolítani, vagy van valami más mód?

2012. ápr. 3. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Megér egy próbát a boot idejű víruskeresés/törlés ha van lemezed az oprendszerről,mert előfordulhat hogy nem fog utána indulni csak javítással.
2012. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csökkentett módban, a víruskergetőddel, vagy manuálisan a víruskergető által megadott pozició, elérési helyén, törölve.

(a Malwarebites'... csökkentett módban, havonta talál a meghajtóimon, 1-2 ilyen kártevőt és minden további nélkül karanténba rakom, de még egyszersem okozott gondot a hiányuk a rendszer működésében, de ha még is gond lenne, a karanténból vissza tudom állítani.)

a törlés előtt, biztonsági okból készíts egy rendszer-visszaállítási pontot, ha balul sülne el az eltávolítás, csökkentett módban vissza tudod állítani a Rendszert a törlés előtti állapotára.

2012. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

példul a legutóbbiak:

[link]

azóta is ott van a karanténban, eddig nem jelentett gondot a hiánya!(uk!)

2012. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Malwarebytes nem találta meg viszont talált 3 vírust.
2012. ápr. 4. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!