Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Visszavihetem a fülhallgatóm?...

Visszavihetem a fülhallgatóm? Vagy ezzel már nem foglalkoznak?

Figyelt kérdés
24.-én vagyis 5 napja vettem egy fülhallgatót az Auchanba és már nem szól. Igaz, hogy csak 3 ezer volt, de azért nem kéne elromlania 5 nap után. Most ha visszaviszem akkor legalább kicserélik? Nem szeretnék pénzvisszafizetést az is bőven elég lenne, ha levásárolhatnám és akkor vennék egy jobbat és még ráfizetek.
2014. júl. 29. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

3 napig cserélik.

Ha szakadt a vezeték, nem is foglalkoznak vele.

2014. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szakadt a vezeték, ott a végébe romlott el valami amit bedugok a fülembe. Vigyáztam rá, nem is használtam sokat.
2014. júl. 29. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában kicserélik, ezeket nem szokták javítani. Egy próbát mindenképp megér.
2014. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a javítást se gondoltam:) tényleg elég ha kicserélik, mert így kidobtam az ablakon azt a pénzt. köszönöm a választ! akkor megpróbálom, hátha..:)
2014. júl. 29. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!