Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tegnap vettem az Elektroban...

Tegnap vettem az Elektroban egy jack elosztót, de sajna reggelre elromlott a fülhallgatóm. Tegnap az üzletben azt mondta az eladó, hogy ad az adapterhez egy nyugtát, és így 3 napig visszavihetem ha nem jó vagy ha nem ilyen kell. Lehetne (lent)?

Figyelt kérdés
Szóval, azt meg lehetne csinálni, hogy visszaviszem ma az elosztót, és annak az árához még hozzádobva egy kis pénzt veszek egy fülest? 599-ért már láttam (nem kell hogy drága legyen:)), az adapter 399 volt. Az elosztóhoz megvan a nyugtája, a számlája és a doboza is. Visszaveszik így akkor is, ha jól működik (igaz csak kipróbálva lett), csak nem ilyen kell, hanem füles? Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2014. júl. 9. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldható.
2014. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor majd megkérdezem, köszi.:)
2014. júl. 9. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!