Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A rendőrségre bekötött riasztó...

A rendőrségre bekötött riasztó mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Van sok biztonsági cég, azokból válassz egyet, kijönnek, felmérik, árajánlatot tesznek, aztán beszerelik. Nekünk 56 ezerbe került (kódtábla, sziréna, akku, doboz, kábel) távfelügyelettel működik.

Rimi, Celucci, MB, Pilis Security stb. keress rá.

2014. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link] ?q=szolgaltatasok/riasztorendszerek

[link]

2014. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) miskolci vagyok.. gondolom ez az ár a riasztó felserelése, de onnan még a rendőrségre is kell csatlakoztatni nem? annak nincs havi díjja?
2014. aug. 9. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendőrségre nem kell, a rádiós távfelügyelet azt jelenti, hogy a kertkapuhoz adsz az őröknek kulcsot. Ha valaki megpróbál betörni, nemcsak a sziréna szólal meg, hanem végigfut a néma riasztás is és jönnek az őrök. De ha nincs otthon senki, be kell kódolni (négy vagy hatjegyű a kód). Ha mellényúlsz, hívni kell a diszpécsert, hogy te voltál. Nálunk 4 ezer ft havonta, de megéri.
2014. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos már hallottam olyat is, hogy a biztonsági cég dolgozói törtek be. Egyébként nem drága a bekötés a havi díj pedig 3 ezertől a csillagos égig bármennyi lehet.
2014. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) én a rendőrségben bíznék a legjobban.. valahogy nem bízom a ilyen cégekben..
2014. aug. 12. 21:28
 7/7 Nagy Zoltán ferenc válasza:
És válasz sem jött csak a reklám
2020. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!