Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A hajvágó gépek ugyanúgy jók...

A hajvágó gépek ugyanúgy jók arcszörzet vágásra?

Figyelt kérdés
A hajvágó gépeket lehet használni arra is, ha pár mm-esre le szeretnénk vágni az arcszörzetünket, vagy nem?

2014. aug. 10. 22:36
 1/6 Trafó1 ***** válasza:
A szőr az szőr , bárhol is van.
2014. aug. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én évek óta hajvágóval borotválkozom. Igaz, kicsit borostás maradok utána is. Hátránya, hogy csak akkor vág rendesen, ha már kb egy hetes a borosta.
2014. aug. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem úgyse kell teljesen levágni az arcszőrömet, szeretem, ha egy kicsit még borostás marad utána. Akkor szerintetek jó lesz a hajvágó is erre a célra?
2014. aug. 11. 08:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem baj, hogy egy nagyon kicsit borostás maradsz, akkor tökéletes arra is :)
2014. aug. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, én ha akarok hagyni egy kis borostát, hajvágóval megyek át rajta. Kb. "2 napos" borostát hagy, pont jó, bár attól is függ mennyire gyorsan nől az arcszőröd.
2014. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben , az jó, mert úgy jobban is szeretem
2014. okt. 27. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!