Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » AZ előfok javítana a dolgon?

AZ előfok javítana a dolgon?

Figyelt kérdés

hali.Van egy scarlet 2i2-es külső stúdiókártyám amihez van egy at2020-as mikim.nem olyan hangos,mint annak lennie kéne.

talán az baj lehet,hogy vezeték nélkül csatlakoztattam? nincs még xlrm vezetékem,és csak egyberaktam.



2014. aug. 15. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hú, látom, van gond :)

Először szerezz egy XLR kábelt, és próbáld ki azzal, mert ennek a mikrofonnak kell fantomtáp, amit 2 kábelen elég nehezen ad le. Ja, és kapcsold be a fantomtápot is!

2014. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Épp akartam írni én is, hogy fantomtáp :D

Ugyan olyan 2i2-m van nekem is és van rajta egy gomb, ami piros lesz, ha megnyomod...na az az.

2014. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azért annyira hülye nem vagyok.A fantomtáp üzemel,de mégis alacsony a zaj,vagyis nekem legalábbis az.A preamphez kötöttem a mikit vezeték nélkül,talán ez a baj?
2014. aug. 16. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Hogy mi?

"A fantomtáp üzemel"

A fantomtáp XLR kábel nélkül nem ügemel, csak be van kapcsolva.

"de mégis alacsony a zaj,vagyis nekem legalábbis az."

Az alacsony zaj jó.

"A preamphez kötöttem a mikit vezeték nélkül"

mi a lófasz? Hogy kötötted hozzá vezeték nélkül?

2014. aug. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
u.i.: fényképet!
2014. aug. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok küldeni képet,de megpróbálom elmagyarázni! AZ at 2020-as alja (ugye ahová a kábel megy),azt egybedugtam simán a 2i2-es előfokával,szimplán!
2014. aug. 18. 08:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Ó, értem már. Kissé unortodox megoldás :)

Én vagy azt tudom feltételezni, hogy a 3 lábból csak 2 láb érintkezik, vagy hivatalosan is nincs több ötletem. Kérj kölcsön egy kábelt, én azt mondom.

2014. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
érintkezik ott az összes..:D egy jó előfokot tudnál linkelni,ami lényegesen jobb a scarleténél?
2014. aug. 18. 12:52
 9/11 anonim ***** válasza:
A Scarletnek elvileg egy igen jó előfoknak kéne lennie. Most belinkelhetném az Isa One-t, de feleslegesnek tartom. Valami még mindig tré a rendszeredben, ha zajos és halk a cucc, de nekem azon kívül, hogy rosszul van valami valahol beállítva, nincs ötletem.
2014. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem zajos,csak akkor,amikor piros(ugye akkor tilt),viszont ha lentebb veszem a gaint,akkor meg halk,de már megoldottam! több sávban veszek fel,és ennyi! :)
2014. aug. 18. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!