Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Különböző Wattos lámpaégők...

Különböző Wattos lámpaégők esetén, hogy helyes a csoportosítás?

Figyelt kérdés
Szóval van nekem egy konyhavilágításom, háromégős, az egyik kiéget a múltkor, így vettem helyére egy másikat. Jelenleg ilyenek vannak benne: 40,50,20 namost ez azzal jár, hogy kb 5 perc után elalszik mind a három (túlmelegedés miatt) és aztán kell egy 5 perc, mire újra égni fog. Kérdésem, hogy melyik nem stimmel a háromból és, hogy lenne helyes? Venni csak 40 és 24 W-ost lehetne, melyiket cseréljem melyikre? Ha minden igaz eddig gond nélkül volt és 40-est vettem, de nem tudom melyik helyére már.
2014. aug. 18. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha túlmelegedés miatt "alszik el" akkor szerintem túl nagy a teljesítmény. Szerintem próbaképp vedd ki az 50-est. Ha így működik akkor valószínűleg ez volt a gond. Ha nem akkor passzolok.

Megnézheted, hogy a foglalatnál mi van felírva (max. hány wattos izzót lehet beletenni).

2014. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ha bármelyiket kiveszem, akkor egyik sem ég
2014. aug. 25. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!