Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mire jó és mi a neve annak az...

Mire jó és mi a neve annak az alkatrésznek a karórán?

Figyelt kérdés
Van egy karórám, ami valami kis olcsó karóra, de jól működik. Viszont amit nem tudok, hogy az öveg körül van egy gyűrű rajta számokkal. Ezt lehet egy irányba körbe-körbe tekergetni, és közben kattog. Jópofa meg minden, de mivel nem vagyok egy óra szakértő, nem tudom mire való és mi a neve. Valaki leírná a funkcióját és nevét? Előre is köszi!

2014. aug. 18. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a stopper. Hogy ne kelljen végigvárnod, hogy a 0-ra érjen a mutató, oda tekerheted a 0-t ahova akarod.
2014. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és hasznos választ :)
2014. aug. 18. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:

kérdező: amit tekergetsz az a lünetta (lünett)

amit ezzel elérsz az búvárfunkció


beállítod hány perc levegőd van és nem kell a víz alatt matekoznod, mindig látod mennyi van még, biztonsági okokból csak 1 irányba forgatható (nehogy több levegőt mutasson mint ami van)

2014. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, de most akkor mind kettőtök válasza helyes, mert mind 2 dologra lehet használni. Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 18. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
És hogy még jobban örülj: a hétköznapi életben nap, mint nap lehet használni, amikor elegendő a perc pontosságú stopperolás pl. tea, rizsfőzés stb.
2014. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, akkor ez így egy elég hasznos dolog! Köszönöm! :)
2014. aug. 19. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!