Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » UPC Internetet vehessek...

UPC Internetet vehessek mennyi évesnek kell lennem?

Figyelt kérdés

Hűségnyilatkozat nélkül tudok rendelni?

Ebből hány GB használható fel míg nem kell túl fizetni az alapárat?


2014. aug. 20. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

18 éves kortól, DE ha 16-ot betöltöd asszem akkor szülői engedéllyel (ott kell leniük, illetve garanciával hogy fizeti fogos mert ha te nem akkor mondjuk apád fizeti ilyesmi kell hozzá) Egyébként ha nem sokat mész el otthonról és van ott akkor érdemesebb vezetékesre leőfizetned mert az korlátlan! Nálunk sajnos nincs! De hga már a vezetékes akkor érdemes a DIGI-t is megkérdezni mert olcsóbbak! De egyébkánt mobilnetbe is!


Egy kis infó

UPC mobilnmet= vodafon mobilnet mivel tőlük bérlik

Digi= Telenor mobilnet


Tehát mielött döntesz ha mindenképpen mobilnet kell akkor a fent említett szolgáltatókat kell elöszőr felhvni mivel ők jobban rátudnak a hyelre mérni mint a bérlők! Upc esetén vodafont, digi esetén telenort

2014. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Upc vezetékes internetet szeretnék mert csak az van. Van mobil net is de az nagyon lassú.


Egyébként a vezetékes sem korlátlan mamám legalább háromszor többet fizetet akkor amikor használtam az internetet én is azt hittem hogy korlátlan.


16 vagyok.

2014. aug. 21. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!