Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik autó hifit válasszam?

Melyik autó hifit válasszam?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A kenwood ban van valami android telefonokkal való kompatibilitás,az pontosan mi is?


2014. aug. 22. 07:28
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:

azért mert te innen akarod venni attól még erre a magyar oldalra ahol leginkább magyarok nézik a kérdéseket talán úgy kéne belinkelni hogy el lehessen olvasni hogy mit írnak róla.

majd ha hajlandó leszel magyar leírással belinkelni akkor vetek rájuk egy pillantást.


ui. ez nem autóhifi hanem autórádió vagy más néven fejegység,az autóhifi a teljes rendszer

2014. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor miért válaszolsz?

[link]

[link]

2014. aug. 22. 13:28
 3/13 dirtboy ***** válasza:
talán azért írtam mert autóhifi a hobbim de egy k urva szót nem értettem meg abból a cirill betűs szarból,de jól van akkor nem írok véleményt,nekem édes mindegy
2014. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De magyarul már értessz nem.Vagy be sértődtél?:)
2014. aug. 22. 20:30
 5/13 dirtboy ***** válasza:

ingyen áldozom az időm másokra és nem először tiszteletlenek a kérdezők,talán meg kéne becsülni hogy van ebben a f asz világban még olyan ember aki egyáltalán hajlandó vadidegen emberek ügyeivel ingyen foglalkozni.


a kenwood jobb


mind a kettő kompatibilis andoridos készülékkel.

na csá

2014. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért jobb a kenwood?Nekem most sony van de nincs usb rajta ezért szeretném lecserélni.
2014. aug. 23. 16:15
 7/13 A kérdező kommentje:
Amugy kösz a választ
2014. aug. 23. 16:16
 8/13 dirtboy ***** válasza:

átfutva a specifikációt az többet tud,dac ja is talán jobb.

sony már közép és felső kategóriában sem a régi.

alsóban kenwood,pioneer kínálja a legjobb fejeke,azután jvc,clarion és középkategóriában lesz már érdemes vásárolni az alpine fejeket.


nem tudom itt élsz e az országban de ettől jobb fejeket tudnál venni 10-15ért használtan,sokkal jobbakat.

2014. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ukrajnában élek,ez kb 10 ezer ft mind kettő,nem akarok drágábbat venni amire én használom elég. Még veszek mellé két hangszórót az első ajtókba. Ezekre gondoltam

[link]

Mit mondassz jó?

2014. aug. 24. 06:10
 10/13 dirtboy ***** válasza:

szerintem csapni való a magasa és 90dB érzékenység se sok pedig az fejről hajtásnál fontos.

Nem nagyon ismerem a 13asokat mert az igazi 16nál kezdődik,13csak vinnyog de 13as ból kipróbálhatod a jbl cs-5c szettet,normális magas sugárzó és az érzékenység is nagyon rendben van.

így fejről nem tudom milyen hangja lesz,ha nem jó akkor ne a szettet hibáztasd,a fejegység végfoka a sz ar.

azok csak arra vannak hogy lehessen hallgatni a rádiót,minőséget nem tudnak,ahhoz már erősítő kell amire rca val viszed a jelet a fejről.

2014. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!