Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam? Új VW...

Melyiket válasszam? Új VW Golf 1.6 hitelre, féláron, közel három éves, teljesen hibátlan megkímélt - benzin pénz hiánya miatt is -,1,8-as szép Renault Senic, bőrkárpittal, full extra közeli felszereltségben? - félek a buktatóktól a Renault-nál.

Figyelt kérdés

Melyiket válasszam 4-5 évre? Számomra kockázat mentes hitelre. Egy Új VW Golf 1.6, vagy féláron egy közel három éves, teljesen hibátlan, megkímélt - ismerőstől, az autót is kívül-belül ismerem (ismerőst kisegítve így amúgy), de hát most még viszonylag fiatal - 1,8 szép Renault Senic, bőrkárpittal, meg minden anyám kínjával? - félek a sok szervizelés esélye és érték vesztés miatt a Renault-tól.



Amúgy dolgozom mint egy állat, tehát sok használat és km bírása fontos, autópályán is sokat közlekedem, sőt ott többet.


Írhatnátok érveket ellenérveket, ha tuti infó.


Baromi parás téma, ez a francia autó, úgy jó magyar módra nálam.



2014. ápr. 8. 08:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja Ausztriában dolgozom, ötvösként - főleg javítunk, és Budapest környékén lakom, az M0-tól nem messze.
2014. ápr. 8. 08:31
 2/12 A kérdező kommentje:
Városi forgalomból csak Bécsit kell számolni.
2014. ápr. 8. 08:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Sztem a golfot:)
2014. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 menta34 ***** válasza:

Nézd meg mennyi egy új golf casco-ja :)


Amúgy ez egyszerű, ha van pénzed bármit vehetsz ami tetszik, illetve ez esetben tök felesleges lenne magyarázni, hogy gondolkodj más márkában is a vw helyett.

2014. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Németországban venném, német rendszámmal az új autót, pl. Golf, úgy lehet vezetni, német kettős állampolgár vagyok német útlevéllel, németben is létező keresztnévvel és tanultam németül, mert anyám német állam polgárságot szerzet egy házasság révén (német-holland kettős állampolgár zsidó ékszerész a férje Bécsben, is van egy boltja ott dolgozom - tudom kicsit cifra ezért nem írtam eddig, én meg rajta keresztül. Ja és nem szórják nekem a pénz, pont annyi a fizetésem mint a török és olasz kollégáimnak, bár ő is jól dolgozik.


A kérdés továbbiakban is áll.

2014. ápr. 8. 12:19
 6/12 A kérdező kommentje:
állampolgárságot
2014. ápr. 8. 12:20
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Ugyan ez a kockázat meg van a Golf-nál is.

Csak az emberek eszébe egyszerűen beivódott, hogy ÚRISTEN VOLSZVÁGEN!!

KÖzben, nagyon nem hozza azt a szintet mint amilyennek mondják.

Ehez annyit hozzátennék, hogy a VI Golfokról nem tudok semmit, csak átlagban beszéltem.

Deee, ha jól emlékszem az Auto Bild nagyon dícsérte a VI Golf TSI-t. Azt mondták, hogy egy tank. (ha jól emlékszem)

2014. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A "tank"-ot úgy értsd hogy mind motorikusan mind mindenhogy nagyon időtálló és minőségi.

De mégegyszer hozzáteszem, lehet hogy nem jól emlékszem, utána kel nézni, ha érdekel.

2014. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Golfok nagyon túl vannak árazva.
2014. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy benzines Golfot venném tuti, ez az egy ritka jó vétel merült csak fel, mert anyám is noszogatnak is miatta, és ők beszállnának is (hogy jó az muinkához is ha van nagyobb csomagtér, meg majd család, ...), tehát szinte ingyen lenne. De akkor minek a Golf? Lehet ha nem akad ki senki a családban, mind kettő lesz.
2014. ápr. 9. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!