Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Sony Vaio notebookkal?

Figyelt kérdés
Esetleg a leírása alapján a jó vagy a rossz kategóriába lehet sorolni? Mik az előnyei illetve hátrányai? sajnos egy kukkot se értek a leírásnál lévő szövegből...

2014. aug. 25. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
VAIO az egy nagyon jó márka amúgy.
2014. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 doni1201 ***** válasza:
Régebben volt egy FW sorozatú VAIO-m 4 évig. Drága volt, de nagyon jó minőségű. A mostaniak is ilyenek.
2014. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És tárhely szempontjából? Sok minden fér rá?
2014. aug. 25. 19:03
 4/5 doni1201 ***** válasza:
Száz féle VAIO laptop meg konfiguráció van, szóval attól függ. És attól is függ, hogy elég-e a tárhely, hogy Te mit és mennyit akarsz rárakni.
2014. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is Vaio-m van, csak ajánlani tudom! Nem volt épp a legolcsóbb de megéri az árát. Én tervező programokat használok főleg úgyhogy szükségem volt egy jobb fajta laptopra, hát ez be is vált. Külseje is nagyon szép, stílusos.
2014. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!