Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen eszközök szükségesek...

Milyen eszközök szükségesek ahhoz, hogy a laptopon tv-t nézhessek?

Figyelt kérdés

Már több fórumot is olvastam ezzel kapcsolatban, de számomra eddig egyik sem volt teljesen érthető. Annyi világos, hogy kell egy tuner. Volt ahol azt írták, hogy szükséges még hozzá antenna is, de nem tudom, hogy itt a beltérire vagy a kültérire gondolnak, esetleg mindkettő?


Ha beszereztem a szükséges eszközöket, akkor nincs más költség ezzel kapcsolatban,ugye? Tehát nincs havidíj mint pl. a kábeltv-él?


Esetleg tudna valaki mondani Budapesten egy-két helyet, ahol ezzel kapcsolatban tudnának segíteni nekem?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. aug. 25. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit akarsz nézni rajta.

Ha a földi adókat a dvb-t tuner + antenna,

ha műholdasakat akkor dvb-s + szatelit

2014. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

LINK: [link]

Nincs havidíj mert "csak" a MINDIGTV 7 ingyenes csatornáját(meg ami még az lesz,most bővítik)tudod nézni vele.

Számítástechnikai,elektronikai üzletekben érdeklődj.(MediaMarkt,Euronics...stb)

2014. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!