Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az angry...

Mit csináljak ha az angry birds go teljesen lefagyasztotta a tabletem?

Figyelt kérdés

Én nagy Angry Birds rajongó vagyok ezért letöltöttem a go-t. Este sikerült játszanom rajta amikor hirtelen a képernyőm fekete lett és nem tudtam irányítani. Nem tudtam kikapcsolni se a menübe menni stb. Most mit csinálja reggelig így maradt nem tudtam semmit csinálni csak nagy fekete képernyő és ott 3 ikon (menü nem tom mi és vissza.)



hp 7 plus tablettem van de most a nagy gépről írok.



2014. aug. 28. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van rajta egy kis lyuk ami felett írja, hogy reset, dugj be egy tűt és nyomd meg. Ha nincs akkor nyomjad rajta a gombokat egyszerre vagy külön hosszabb rövidebb ideig valamitől majd újraindul. Ha ez sem, akkor várd meg míg lemerül.
2014. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a lemerítésre gondoltam de nem tudom hogy lemerül-e mert 23:00-kor aludtam és mostanáig lustiztam.
2014. aug. 28. 11:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon szépen köszönöm megpróbálkozom.
2014. aug. 28. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb készüléket bekapcsológombját 5mp-ig nyomva ki lehet kapcsolni.

Ezután tedd töltőre majd nyomd a bekapcsoló gombot amíg be nem kapcsol. Ha nem akar bekapcsolni akkor hagyd töltőn. Kb egy óra múlva próbáld újra (van, hogy a teljesen lemerült droidos gép csak akkor kapcsol be amikor elér egy adott töltési szintet.).

2014. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!