Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül minimum, ha...

Mennyibe kerül minimum, ha valaki nulláról internetezni szeretne bárhol?

Figyelt kérdés
Tehát nem csak otthon használná, facebookra pl., de nincs se mobilja, se semmi kütyüje. Ez mennyiből jöhet ki alsó szinten?
2014. aug. 31. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt most elmagyaráznád jobban? Mert nekem az jött le, hogy mobil, és minden más nélkül szeretne internetezni.
2014. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minálunk a könyvtárakban ingyen lehet igénybe venni, de tagja kell legyél a könyvtárnak, könyvtáraknak. Másik eset, ha valahol van ingyenes wifi-zóna.
2014. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"internetezni szeretne bárhol"

"de nincs se mobilja, se semmi kütyüje"


Ez ingyen megoldható kismókus, annyi különbséggel, hogy nem fog "bárhol" internezetni :))


Persze mindig előtted áll a nagyszerű lehetőség, hogy ennél értelmesebben átfogalmazd, mit is akarsz :)

2014. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Maármint hogy venne hozzá valami használt mobilt vagy laptopot, vagy tabletet, és ahhoz egy usb mobilinternetet vagyis lehet, hogy a tabletba csak elég bedugni a sim kártyát, nem tudom melyik lenne a legolcsóbb és mik a lehetőségek. Szóval van egy öreg néni, aki még sose látott ilyesmit, de mégis neki szeretne kezdeni a netezésnek. akkor mennyibe kerülne neki?
2014. szept. 1. 08:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez esetben szerintem egy olcsó laptop lenne a legideálisabb.
2014. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!