Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem működik a billentyűzet...

Nem működik a billentyűzet rendesen a tisztítás után! Lehet rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon poros volt, így gondoltam ráférne egy tisztítás. Rendesen kiszedtem az összes billentyűt egyessével, azokat lemostam, az alapot kiporszívóztam, majd nedves ronggyal letisztítottam. Most újra összetettem és az 3rfv vonal előtt nem érzékel semmit, néhány betűnél meg olyan, mintha a mellette lévőt is lenyomnál (pl: op, áű). Remélem lehet valamit csinálni vele, mert ha nem hozom rendbe a bátyám megöl :S

#billentyűzet #tisztítás #testvér gyilkosság
2014. szept. 1. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

No já. Ezt úgy hívják, hogy nem sikerült rendesen megszárítani a billentyűket, és belefolyt a mocskos víz a billentyűzetbe. Fogj egy csillagcsavarhúzót, és zedd apróra a billentyűzetet!. Bátran! Én ugyanis egy közepes cégnél vagyok informatikus, és sokszor láttam ilyet kávé és tea után. Szét kell szedni az egészet, a zsinór végén lesz egy pár centis elektronika a 3 leddel (num lock, caps lock, scroll lock), na, arról le kell húzni a fóliákat, és azokat szétválasztani, vízzel, minősített esetben (ha az eljárás után sem jó) clinnel lemosni, aztán rendesen megszárítani. És vigyázni az összes gumib*zb*aszra, mert azok kelleni fognak. Különös hangsúly van azon, hogy rendesen megszárítani.

u.i.: azért nem jön szét, mert a matricák alatt is csavarok vannak.

2014. szept. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, szétszereltem, de m úgy nézett ki belülről, mint amit írtál.
2014. szept. 2. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!