Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Leöntöttem véletlenül 1...

Leöntöttem véletlenül 1 laptopot csokiszósszal, és a billentyűzet nagyon ragadt. Bnőm elvitte szerelőhöz, aki a tisztitásért 23ezret kért. Ilyen létezik, hogy 23ezer a tisztitás? :OOOO

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Átvert. Max 5000 az is sok.
2012. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
jól átbasztak
2012. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze ha valamit ki kellett cserélni az más, de akkor gondolom mondta volna, pl. szalagkábelt ami összeköti a bill-t az alalappal.


23k??? Süljön ki a szeme.


Kb annyi hogy kicsavar pár csavart, megtisztítja és visszateszi. 30 perces meló. 23000ft Úristen!

2012. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki volt az? legalább tudjuk, hogy más ne vigye oda. Számlát adott?
2012. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát ez a barátnőm laptopja de nekem kell kifizetni, aztmondta h 23ezer de mondtam neki h ha megy a laptopért akk énis megyek és kérek csávót, mert nekem van 1 ismerősöm és mondta hogy 6ezerért max megcsinálta volna -.- szerintem is átvertek de nagyon, meg kitudja kicserélte az alkatrészeket valami gagyira és eladja...
2012. szept. 25. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Számlát kérd el a barátnődtől :) Nem valószínű hogy kicserélt bármit is. de a 23k az nagyon sok. Szóval ki volt ez a kapzsi ember? Hadd tudja meg a világ.
2012. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy kihez vitte :/// de még vissza sem adta a laptopot de mondtam bnőmnek h ha megy a lapropért akk szóljon és énis megyek a számlát meg tuti elkérem
2012. szept. 26. 05:36
 8/9 BalaZS7 ***** válasza:
átkozd el a családjával eggyütt :D most az a adivat :DDD
2014. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ingyen is kitakarítottam volna.
2018. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!