Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy 5000 ft-ot apple iphone...

Egy 5000 ft-ot apple iphone adapter és egy ebay-es 600 ft os adaptek között nagy a különbség?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ilyen ugyanolyan jó mintha 5000 ft-ért vennék eredetit? Nem rontja el a telefont ?


2014. szept. 4. 13:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Eredetinél és a kamu ebay-es adapternek is 5volt és 1 amper DC a kimenete!
2014. szept. 4. 13:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor mindegy. Próbáld ki a 600Ft-ost, ha nem jön be kidobtál 2gombóc fagyi árát. Na bumm.
2014. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

van különbség, volt róla cikk pár helyen

az olcsó kamu kínai belül kicsit más kialakítású

pl. egyáltalán nincs védve tervezés szintjén áthúzás ellen, zúg, meg ilyenek

kicsit fosatós hogy esetleg kigyullad egyszer, de még nem történt ilyen

döntsd el mennyire számít

2014. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

toltesi sebessegben vettem eddig eszre csak kulonbseget

az oridzsi alma sokkal hamarabb tolti a telot mint a kinai olcso $zar. Persze ha raersz, akkor mindegy mennyi ido alatt tolti fel.


Fulhallgatot viszont ne vegyel!!! Nekem "tuzer" fulem van (a zenesz paromhoz kepest) de meg en is kihallom, hogy milyen fosul szol a kinai fulhallgato az eredetihez kepest! Annyira $zarul, hogy nem is tudom hasznalni, pedig tenyleg altalaban mindegy, hogy min hallgatom a zenet ;)

2014. szept. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!