Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy gyorsabban...

Mit tehetnék, hogy gyorsabban seedeljek?

Figyelt kérdés
Az egyik torrent oldalról letöltöttem egy filmet, de valamiért ne seedeli. Pedig 66-an szedik és 380-an tolják visszafelé.
2010. jan. 17. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha routeren kereszült kapcsolódsz, akkor nyiss egy portot a torrent kliensnek. Nem írtad hogy mennyivel megy del és hogy milyen gyors a neted.


Ha nem routeren vagy akkor fizess elő gyorsabbra.

2010. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Látszik, hogy nem torrentezel! Ha 380 seed van, és 66 leach, akkor el fog oszlani a 66 leach igénye a 360 seedre, vagyi ne várt, hogy tőled fognak max sávszélen tölteni, főeg, ha valami szar 3-5 MBit-es neted van.
2010. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az is igaz, amit az előttem lévő mondd.

De az is számít, hogy milyen előfizetőnél milyen neted van.

Ha 1 Mbit feltöltésed van ne várj 120 Kb/s-nél többet.

2010. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
20/10MB, Digi
2010. jan. 18. 23:35
 5/6 anonim válasza:
bérelj seedservert
2011. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10 Mbit feltöltés az már bőven jó, én régen amikor digi-nél voltam 20 Mbit-es feltöltésem volt, és napi 100 gigákat töltöttem fel (bh-ra, ami köztudottan nehezen seedelhető).

Ha napi 50 megy fel, már az is nagyon jó, tehát 10 Mbit bőven jó.

Csak túl sok a seeder kevés leecherre, ezért megy fel neked lassan.


Vagy RSS-el szedd le a dolgokat, és akkor az elsők között seedeled majd, és több fog felmenni.

A cinedub-os torrenteket nagyon viszik, ha CAM-os, ha BDRip, bármit.

Vagy a híresebb sorozatokat, pl. HIMYM.

Vagy vársz free leech-re, és akkor kb minden torrentet letöltesz, és sok fog felmenni.

2011. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!