Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az elektromos villanyóra...

Az elektromos villanyóra milyen bontásban vagy hogy menti az adatokat?

Figyelt kérdés
A villanyóra szerintem nem jól mér, nagyon ingadozó a fogyasztás napi bontásba menti a dolgokat vagy hogy működik ez?

2014. szept. 17. 10:29
 1/5 Tengor ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem mér jól?
2014. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert havonta elég sok eltérés van, és nem használunk több vagy kevesebb áramot, meg szokott villogni az óra is.
2014. szept. 17. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Villanyórája válogatja, de hajszálpontosak szoktak lenni mind. Arra vannak kitalálva. Ha esetleg el van állítva, akkor konstans többet mér, vagy konstans kevesebbet, de ugrálnia semmiképp sem szabad. A helyzet az, hogy nem tudsz egyik nap ugyanannyit fogyasztani, mint másnap, van hűtőd, van bojlered, elég, ha 2 perccel tovább zuhanyozol, vagy beraksz egy fazék levest a hűtőbe, filmet néztél excel-tábla helyett a számítógépeden, ezek mind megpörgetik kicsit. Ha nagyon azt gyanítod, hogy meghibásodott a fogyasztásmérőd, jelezd a szolgáltatódnak. Amúgy szerintem van benne egy minimum 100MHz-es számítógép, szóval másodpercenként sokszor-sokszor menti az adatokat.
2014. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm jelenteni fogom, én azt hittem, hogy akár napi vagy heti bontásra megtudják nézni a fogyasztást. De így gondolom mindig felülírja.
2014. szept. 17. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogy úgy érted, hogy hogy tudják megnézni. Azt is órája válogatja, általában csak leolvassák, de gyanítom, van olyan, amiből akár percre lebontva is ki tudják nyerni az adatokat. Én személy szerint nem csináltam ilyet, nekünk csak az impulzusok számítottak.
2014. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!