Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Informatika órára kaptunk 1...

Informatika órára kaptunk 1 új tanárt, valami lanschool programot használ és 17 gépet tud róla irányítani egyszerre, próbálkoztunk hogy feloldjuk, de azt mondta hogy ugyse fog sikerülni. Megoldás?

Figyelt kérdés
mondtok valami betűkombinációt amivel fellehet oldani vagy valami ilyesmi?
2014. szept. 19. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
IDDQD.
2014. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Google-ön első helyen megtaláltam. Ha erre nem vagy képes, talán nem is baj, ha figyelni kell informatika órán.
2014. szept. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet hogy te megtaláltad de én nekem nem adja ki , nekem betűkombináció kell mert én nem töltök semmit le
2014. szept. 20. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább a tanuláson kellene törni a fejeteket és nem a csaláson! Aztán ha esetleg sikerül és lefagy minden, akkor majd nem lesz se gép, se más, csak elmélet a táblánál és füzetben, abból pedig dolgozat és feleltetés. Persze aki földbuta, az ezt úgyse érti meg.
2014. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
inkább hagyjuk xd
2014. szept. 20. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!