Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen kiegészítők kellenek...

Mlrkl kérdése:

Milyen kiegészítők kellenek ehhez a mikrofonhoz?

Figyelt kérdés

Superlux PRO-H7F MK-II Golden Age mikrofont szeretnék vásárolni.

[link]


Mint ahogyan a leírás is írja, 3 pontos XLR csatlakozó kell hozzá. Ha én ezt számítógéphez is hozzá szeretném kötni, milyen kábel kell hozzá, és kell-e még plusszba jack-dugóhoz átalakító.



2014. szept. 21. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért pont ez? Azon kívül hogy retrón néz ki, nem egy nagy durranás.

Kell neki egy aszimmentrizáló trafó, (vagy elektronika), hogy be tudd kötni a hagyományos 3,5-es jack aljzatba, ha nagyon korrekt akarsz lenni.

Ha elég a barkácsolás is, akkor csinálj egy kábelt egyeres árnyékoltat használj. Az egyik végén XLR mama, itt az 1-es a kábel árnyékolása, 2-es jel, a 3-as pontot kösd össze az 1-es ponttal. Másik végére tegyél egy sztereo jack dugót, árnyékolást a dugó házára forraszd, a jel-szálat pedig ha mono a hangkártya mikrofonbemenete, akkor a középső pontra (ez a dugó csúcsa), ha sztereó, akkor a másik forrfülre is, ami a csúcs és az árnyékolás közti gyűrű.

Bocs, egy rajzot ennél jobban nem tudtam szövegben leírni.


[link]


[link]

2014. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Még nem döntöttem, hogy milyen lesz, de tudom, hogy ez biztosan nem!
2014. okt. 18. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!