Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rossz az elemtöltőm, elromlott...

Rossz az elemtöltőm, elromlott vagy normális/mindig is ilyen volt?

Figyelt kérdés

Nos van két elemtöltőm, egyiket már évekkel ezelőtt vettem, a másikat kb egy hete... meg van két bóvli újratölthetős elemem amiket addig használtam mindig még a normális fel nem töltődött.. és ezek az elemek mármint a gyengék alig bírtak ki 12 óra folyamatos működést az egeremben... aztán most hogy vettem még egy töltőt az újjal töltöttem fel ezeket a gyengéket... és ezek a gyenge elemek a 12 óra helyett több mint 3 napnyi üzemelést bírtak ki azaz összesen majdnem 50 órát...


Mitől lehet ez? vagy szerintetek jobban járok ha teljesen áttérek az új töltőre?



a régi töltőm az ugyan az mint ezen a képen a legelső:


[link]



az új meg ez:


[link]



2014. szept. 26. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a régi töltőd kisebb teljesítményű, tovább kellett volna vele töltened az akkuidat. Az új nagyobb teljesítményű, hamarabb feltölt.
2014. szept. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hogy értve tovább? mármint elvileg ha feltöltötte nem tölti tovább, és én mindig akkor veszem ki belőle az elemeket mikor a piros led átvált zöldre...:O
2014. szept. 27. 08:28
 3/3 A kérdező kommentje:
nah, most meg az van hogy a normális elemet ami kb 10 napot bír egy töltéssel, ezt feltöltöttem az új töltővel de ez meg ugyan addig bírta mint a régi töltővel azaz 10 napot
2014. okt. 21. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!