Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Előre is elnézést. Emiatt a...

Előre is elnézést. Emiatt a gyerekes kérdésért, de a WorldPadnál honnan tudom, hogy mekkora egy A4-es lap? Ugyan is nyomtatni szeretnék, de teljesen tanácstalan vagyok :D. Kérem normális emberek válaszát!

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 17:13
 1/5 Tazmán12233 válasza:
Amennyiben Windows 7-t használsz a WordPad ablakának bal felső sarkába a beillesztés gomb mellet lévő listát lenyitod és az oldalbeállításoknál látod illetve be tudod állítani.
2014. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajna nem Windows 7-en vagyok. Most egy régi XP-s gépen vagyok :SS A másik gépünk szervizbe van, de sürgősen kéne nyomtatnom egy összeállított munkát.
2014. jún. 2. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
210x297
2014. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!