Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem kapcsol be a tabletem. Mi...

Nem kapcsol be a tabletem. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Mit tegyek nem kapcsol be atablet már kb 2 hete van töltőn mindennap nyomom a power gombot de semmi igaz hogy előtte kb 2 hónapig nme is volt használva le volt merülve mert elromlott a töltője és most vettünk újat hozzá augusztusban de enm tölt .. elromlott az aksilya szerintetek?? és ha igenmennyi be kerül egy új aksi bele? Huawei Ideos S7 Slim

2014. szept. 29. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy úgy lemerül egy aksi, hogy a készüléket nem tudja annyira bekapcsolni, hogy az elkezdje tölteni. Az Xperia Minik jártak így péládul. Ez szerviz, aksi-újraprogramozás valószínűleg.
2014. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyári töltőt vettél hozzá vagy csak egy univerzálisat?

Mert ha nem gyári, könnyen lehet, hogy nem elég a kraft.

Ajánlott 2A (5V természetesen), lehetséges, továbbá az is, ha univerzális, hogy 2A van feltüntetve, de még véletlenül sincs 2A, sőt találkoztam már olyannal is, ahol még az 5V-ot sem közelítette meg az érték, amit mértem rajta.

2014. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem gyárit vettünk szerintem hanme univerzálisat de azt mondják jó bele de kisebb is a dugója mit a gyárié amit hozzá adtak :(
2014. okt. 19. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!