Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a tablete...

Miért nem kapcsol be a tabletem (MyAudio Tablet Series 7 704T)?

Figyelt kérdés
Tegnap este játékokat tettem a tabletemre. Ez 2 játékot foglal magába: Sonic and SEGA All Star racing, és a Grand Theft Auto Vice city. Ezekkel max. 2 órát játszottam, addig a tabletem töltőn volt. Ezután lehúztam a töltőről, és YouTube-n megnéztem pár videót. Aztán csatlakoztattam a töltőt, de furcsáltam azt, hogy 95% töltöttsgről, lemerült 25%ra. És ekkor a tabletem kijelzője villant egyet és kikapcsolt. Akkor feltettem töltőre, reggelig úgy volt. A bekapcsolás funkciója most sem működik.

2014. aug. 12. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy meghalt. a myaudio-nál gyakran előfordul (tapasztalat)
2014. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert egyszer neked is meg kell tanulnod, hogy olcsó húsnak híg a leve.
2014. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha garanciás akkor szerintem vidd el a szervizbe, ha nem akkor nem éri meg mert többe kerülhet mint amennyi az értéke.
2014. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!