Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki milyen olcsón lenne képes...

Ki milyen olcsón lenne képes tranzisztorokat vásárolni?

Figyelt kérdés

Én magam 15 Ft-os darabáron tudok átlag felhasználású tranzisztorokat beszerezni, ennél olcsóbban neten sem találtam.


Esetleg valaki lenne képes mégiscsak lekörözni az árban? ;)



2014. szept. 30. 15:17
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:
Melyik típust egész konkrétan? Mekkora mennyiségben?
2014. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Melyik típust egész konkrétan?"


TÖÖÖK MINDEEEEEGY!! De ha mindenáron tudni akarod - remélem azért, hogy válaszolni tudj -, akkor mondjuk a BC547-es, tudommal az a legesleggyakoribb típus.

De amúgy az, amelyik a legolcsóbb. Lényeg, hogy átlag kapcsolóként működjön.


A mennyiség meg..... hát, ahogy a legjobban kijövök. Az is tök mindegy. Mondjuk.... 1000 db. Abból 200 évig el van az ember. ;)

2014. szept. 30. 15:44
 3/11 anonim ***** válasza:
2014. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12-13ft/db
2014. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőhöz.

12-13 Ft.

Hidd el, örülünk neki, hogy felfedeztél egy webshopot, és tök jó hogy megörültél neki, hogy mennyivel olcsóbb mint a Conrad shop, de az itt válaszolók többségének nem hiszem hogy tudnál mutatni ismeretlen elektronikai üzletet vagy webáruházat.

2014. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tengor ***** válasza:
Azért nem mindegy, mert lehet kapni tranyót 13 Ft-ért is, meg lehet kapni 200 Ft-ért, meg 2000 Ft-ért is. Persze akinek mindegy...
2014. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha átutazok Pesten rendszerint a Lomexet szoktam látogatni. Kis gyaloglás a Nyugati Pályaudvartól.

[link]

2014. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Hidd el, örülünk neki, hogy felfedeztél egy webshopot, és tök jó hogy megörültél neki, hogy mennyivel olcsóbb mint a Conrad shop, de az itt válaszolók többségének nem hiszem hogy tudnál mutatni ismeretlen elektronikai üzletet vagy webáruházat."


Ahhhhh.... Beletrafáltatok! :D XD


Illetve annyira mégsem, mert nem webshopot találtam, hanem a pécsi Microhm-ban kérdeztem rá, és ott 15 Ft/db egy BC vagy 2N előjelű natúr tranzisztor. (a dióda meg 5 Ft/db)


De igen, nem gondoltam volna, hogy tudtok mutatni 10 Ft-os darabáron. ;)

2014. szept. 30. 23:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan ezért a típusért: BC547

még nem adtam 9ft-nál többet...


Szóval elég sz,r üzletet csináltál. Erre ne legyél anyira büszke.


ja meg 50ezres mullard csőpárokat veszek 30-ért.

2014. okt. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Szóval elég sz,r üzletet csináltál. Erre ne legyél anyira büszke."


>(


Oké, és aki 20 Ft-ért rendeli a neten, és még postaköltséget is fizet?! He?!


Na akkor legalább segíts ki, hogy Te hol tudod ezt a típust bruttó 9 Ft-ért megvenni?!!! Budapesten? (én odáig el nem fogok jutni az életbe innét Pécsről)


Amúgy meg itt Pécsett szerintem nincs sok választása az embernek, ha nem kínából akar rendelni nagy tételben, úgyhogy $z@r üzlet ide-vagy-oda, ez van. Nem rajtam múlik.

2014. okt. 1. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!