Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma vettem egy DX 150 egeret....

Ma vettem egy DX 150 egeret. Ha belépek az internetbe 1-2 másodperce megakad majd ilyen 10-20 másodpercenként előfordul a hiba. Miért van ez? Én nem hiszem hogy rossz lenne. Lehet hogy valami más. Nem tudom. Win7- em van. Usb-s egér.

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 15:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Bezzeg ha kiírtam volna hogy nő vagyok és küldje e képet magamról akkor már mindenki pattant volna. De erre választ sem lehet kapni. Ilyenek vagyunk mi magyarok. Grat.
2014. okt. 11. 19:04
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha jó idő van, kevesen járnak erre.

USB-s egerem van nekem is, de ISY és laptopon használom (Windows7), mert utálom a tapipadot.

Először nézd meg az Eszközkezelőben, látja a Windows?

Próbáld meg másik USB portra tenni, ha úgy sem megy, akkor futtass le online scannert, mert valamilyen vírus vagy trójai megtámadta az USB portokat.

2014. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Rendes tőled hogy írtál.
2014. okt. 12. 12:41
 4/18 A kérdező kommentje:
Érzékeli. De tegnap egy kékhalált hozott be az egér miatt. Kihúztam és jó lett a gép. Lehet hogy usb- vel van a gond. Minden estere lefuttatok egy scannert. Mégegyszer köszönöm.
2014. okt. 12. 12:45
 5/18 anonim ***** válasza:

Ezt vagy a Malwarebytes-t próbáld meg. Kis kockázatú cookie-k (sütik) is szoktak ilyet tenni.

[link]

2014. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2014. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti én is azzal scannelem jelenleg. Utolsó nagyon köszönöm, de már nincs kékhalál problémám. Csak egér szaggatás. De már ritkábban fordul elő. Azért megteszek mindent. Köszönöm ismét a válaszokat.
2014. okt. 12. 13:22
 8/18 A kérdező kommentje:
Lefuttattam a scannert és még rosszabb. Mind egyes mozdulatnál már szaggat. Úgy hogy semmit sem értem el vele. Még ezerszer rosszabb.
2014. okt. 12. 14:46
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát ez akkor egyértelműen alaplap hiba. Vagyis az USB portokkal van gond. Szervíz.
2014. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tönkremehetett? Mert én a trójai porgramokat kiírtottam. Újra is telepítettem és még jobban szaggatott. Akkor tényleg lehetséges??
2014. okt. 12. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!