Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hány Amperos adapter kell 2db...

Bariii kérdése:

Hány Amperos adapter kell 2db LED szalaghoz?

Figyelt kérdés
Üdv! Rendeltem még régebben öntapadós 12V-os led szalagokat(30cm) amiknek van egy + és egy - végük. beltéren akarom használni rendes konektorról, tehát rendeltem egy ilyet [link] ugye ebbe még be kell dugni az adaptert. na de itt lenne a probléma milyen adaptert kell nekem vennem? Hány A-osat? Örélnék ha valaki tudna segíteni nekem!

2014. okt. 13. 21:00
 1/8 acelsziv ***** válasza:
és miféle a LED szalag? Mennyit fogyaszt méterenként? Merthogy abból lehetne kiszámolni
2014. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vortrex ***** válasza:
Például egy ilyen szalagnak [link] 14.4w a teljesítménye méterenként, tehát (áramerősség=feszültség/teljesítmény) 0.8 Amper kell minden méterre.
2014. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vortrex ***** válasza:
Jézus isten mit írtam 0.o Áramerősség= teljesítmény/ feszültség, szóval 1.2 Amper.
2014. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszoakt DE, ezek 30cm-esek, 15db van rajtukk és egy db 1W azthiszem
2014. okt. 14. 09:36
 5/8 acelsziv ***** válasza:
tehát 15 w- ot fogyasztanak. Kis ráhagyással kb 1,5 A kell szalagonként.
2014. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Tehát a másik végébe hány A-os "adaptert" vegyek? akkor 3?? kevesebb lehet nem, csak több ne legyen?
2014. okt. 14. 13:22
 7/8 acelsziv ***** válasza:
fordítva. Több lehet. A feszültségre figyelj egyébként annyi áramot vesz fel amennyi kell neki.
2014. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A SEGÍTSÉGET! Sikerült!! :)
2014. okt. 14. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!