Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Veszek 1 ps4-et de az a baj...

Veszek 1 ps4-et de az a baj hogy nem tudom hogy kell e livet venni hogy multiz hasak azt halottam hogy kell. Pluszba havonta ingyen valami game. De nem vagyok benne biztos. Kell? Vagy nem?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes módon nem kell Xbox Live előfizetés ahhoz, hogy PS-en multizhass.

PS+ viszont kell hozzá, de extraként minden hónapban 2 ingyen játék jár hozzá. Igaz ezek leginkább indie játékok, hisz nem fognak egy újonnan 14000 forintos játékot csak úgy ingyen odaadni, de azért van pár jó játék, csak azért mert nem AAA kategóriás, 3D-s lövöldözős, gyilkolászós játék még tud jó lenni.


Illetve ebben a hónapban a Driveclub-ot is megkapják a PS+-osok, ami azért elég komoly játék (de azért valamennyire le van butítva, nem tudom pontosan mennyire).

Ja meg az egy PS+ előfizetés érvényes PS Vita-ra, PS3-ra és PS4-re, és mindhárom platformra 2 ingyen játékot adnak, PS Vita meg PS3 ráadásul régebbi is, így oda már elég komoly játékokat is adnak (Batman Arkham City és Asylum, Crysis 2-3, Uncharted 3, Battlefield 3, és még 100+ játék az elmúlt 2 évben), bár ha neked csak PS4-ed lesz akkor ezzel nem sokat érsz, de esetleg ha van egy haverod akkor ketten megoszthattok egy accot és úgy csak havi kb 500 forint a PS+.

2014. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
OK akkor ps+ ot kell venni azt lehet multizni? kb ho=1000FT nem?
2014. okt. 14. 20:18
 3/4 A kérdező kommentje:
ok tudom PSN kell hozza
2014. okt. 19. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!