Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tudom mi van a gépemmel....

Hubay Levente kérdése:

Nem tudom mi van a gépemmel. Adobe hiba?

Figyelt kérdés
Semmit nem értek a gépekhez! :) Már egy éve meglévő lap top-om tökéletesen működött... De egy ideje nem mindig tölti be a képeket és a Youtube videókat akadozás nélkül. Nem tudom mit tegyek... már megkérdeztem olyan embert aki ért a gépekhez és azt mondta lehet a Flash Playerrel van hiba nem tudom hogy mit csináljak kérlek segítsetek... :/

2014. okt. 15. 16:58
 1/5 anonim válasza:
Töltsd le a Flash Player legújabb verzióját vagy Defragmentesítsd a gépedet vagy QuickTime Playert töltsd le. Ennyit tudok mert én se értek annyira a gépekhez c:
2014. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ídes jóistenem, ennek az oldalnak az lenne a lényege, hogy az válaszoljon, aki ért hozzá :)

A flash-t mindenképp frissíteni kell:

[link]

a McAffee-ből vedd ki a pipát, mielőtt letöltöd!

Aztán az, hogy a youtube-cuccokat akadozva játssza, az sokmindentől lehet, akár attól, hogy energiatakarékos módban van a géped, attól is, hogy már megfáradt a Windowsod, meg attól is, hogy már egyre több mindent MP4-ből játszik a Youtube, bármi lehet. Egy windows újrainstallálás amúgy sem árt pár évente.

2014. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
De legalább azt tudtam hogy frissítse a Flash Playert
2014. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
:)
2014. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2014. okt. 16. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!