Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik laptop a jobb? Ti...

Melyik laptop a jobb? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

[link]

VAGY

[link]

Ugyan a i5 4200M jobb mint i7 4500U, egyebekben nagyon hasonlóak. Lenovo vagy Asus? A www.notebookzone.hu mennyire megbízható?



2014. okt. 16. 14:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vagy még ez szóba jöhet: [link]
2014. okt. 16. 14:44
 2/18 anonim ***** válasza:
Mindegyik gyors, de mindegyiket a HDD fogja fogni. Ha igazán gyors gépet akarsz akkor veszel bele egy SSD-t, a HDD-t meg átrakod a DVD meghajtó helyére(2000ft-ért lehet venni tokot). Hiába van az elsőben 8GB SSD, az semmire nem elég, egy SSD-nek maximum a 70%át szabad használni, különben belassul. Ha rám hallgatsz veszel egy 120-240gigás !NEM TLC-s! SSD-t(attól függ melyikre van pénzed/mekkora kell)
2014. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Haverom vett egy hiperszuper gépet, jó drágán, nekem meg van egy 2 éves notim amit 140-ért vettem. Vettem bele egy SSD-t és gyorsabb mint az övé(pedig minden másban az övé a jobb).


Ha meg teljesítmény kell(játék, videóvágás, stb) akkor meg ne vegyél notebookot, mert fel fog forrni a gép. Játékra egyébként sem alkalmas a notebook, rosszabb teljesítmény/ár arány, gagyi kijelző(főleg azokban amiket linkeltél), nem mindenkinek megfelelő a billentyűzet, utazás közben nem tudsz játszani mert lemerül az aksi

2014. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Eddig egy 10 éves számítógéppel szenvedek. Szóval amire használnám a laptopot, az photoshop, belsőépítészeti program, némi játék kb. heti egyszer 1-2 órára. Ami ilyen Sims 3, sims 4 lenne az összes kiegészítővel és maximális grafikai beállításokkal. A notebook pedig szükséges, mert hordozhatónak kellene lennie. Utazás közben nem használnám.


Nagyon köszönöm először is a válaszokat. Hasznosak, de némi magyarázásra szorulok. Amolyan női nyelven ha tudnátok segíteni nagyon hálás lennék. Én sem szeretnék ilyen sok pénzt kiadni rá, de azt olvastam ez a Nvidia 740M nagyon jó videó kártya. De ha tudnátok olcsóbban hasonlót ajánlani, ami számomra jó lesz szívesen fogadok.

2014. okt. 16. 21:19
 5/18 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=D_TUE3A-qbQ

SSD és HDD közti különbség

2014. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Rendben, tehát SSD a jobb. Rendben. És valaki valami olcsóbbat, ami megfelelő lenne nekem olyat tudna mondani?
2014. okt. 17. 15:45
 7/18 A kérdező kommentje:
Ja de a Lenovo-ban SSD-van és HDD is. Tehát akkor az a legjobb a három közül?
2014. okt. 17. 15:46
 8/18 anonim ***** válasza:

Mint írtam korábban is az semmire sem jó "Hiába van az elsőben 8GB SSD, az semmire nem elég, egy SSD-nek maximum a 70%át szabad használni, különben belassul. Ha rám hallgatsz veszel egy 120-240gigás !NEM TLC-s! SSD-t(attól függ melyikre van pénzed/mekkora kell)

"

2014. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Oké. Sikerült felfognom mindent. Köszönöm a segítséget! És elnézést az értetlenkedésért.
2014. okt. 17. 15:59
 10/18 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ennyire tukmálom az SSD-t, nem vagyok "SSD ügynök", csak szomorú látni mikor az emberek megveszik a több százezres gépeket, és a leglassúbb hátértár van benne, aztán csodálkoznak, hogy lassú.

Egyébként mennyit szánsz maximum a gépre?

2014. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!