Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Alcatel One Touch Pop 8...

Alcatel One Touch Pop 8 mennyit ér? Megéri venni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 20:51
 1/1 Tomlord válasza:
Alsó-középkategóriában sztem nagyjából jó árban van. Nem fogsz rajta durva 3D alkalmazásokat futtatni, de a 720p-s videókkal mindenképpen megbirkózik (Általában az 1080p megeszi az olcsóbb kategóriákat). A memória iszonyat kevés, ajánlom egy 16-32-64 GB-s memókártya beszerzését, mivel kb. 2 GB-nyi helyed lesz szabadon (Esetleg utána rootolni a tabletet, és az egészet memókártyáról futtatni). Kamerázni nem igen hiszem, hogy gyakran fogsz vele, aksija nagyjából jónak tűnik sztem 5-6 órát bírhat terhelés mellett. Döntsd el, hogy a játék milyen fontossággal bír a tablet terén, mert az M400-as GPU mára már nagyon kevés, főleg ilyen képernyőfelbontás támogatására, szóval ha játékra kell, lehet nem árt spórolni pl. egy nexus 7-re. Amennyiben viszont a képernyő minősége nem fontos, hasonló teljesítménnyel kb. 10-15 eFt-tal olcsóbban találsz tableteket (Kb. 45eFt-ért láttam árukeresőn az OT POP8-at)
2014. okt. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!