Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az Alcatel One Touch...

Megéri az Alcatel One Touch 995-öt 2.3.6-os Android OS-ről 4. 0.4-re frissíteni?

Figyelt kérdés
Vannak előnyei és/vagy hátrányai?
2014. jún. 24. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyorsabb lesz..kevesbe akad a menü es kevesbe akadnak a Játékok...mert minél ujabb az android annal kevesebbet igényel...meg tobb alkalmazás lesz rá..olyan mint ha Windows 2000-t windows XP re valtanad ;)...
2014. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Az egyik ismerősöm frissítette és teljesen belassult. Már bánja,hogy frissítette. Az aksija is kevesebb ideig bírja. Szóval szerintem nem éri meg frissíteni. Inkább tegyél rá valami főzött ROM-ot.
2014. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azert lassult be neki mert valamit rosszul csinalt...el kell vinni egy telefonoshoz es o megtudja csinalni normálisan
2014. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na frissítettem... teljesen megérte szerintem. Új lehetőségek vannak, újabb opciók és érezhetően gyorsabban dolgozik. Ezt a Facebook esetében tudom mondani... 2.3.6-on nagyon lassú volt, alig töltött, 4.0.4-en pedig ugyanaz a Facebook verzió gyorsabban tölt. Most majd a játék teszt jön. :-)
2014. júl. 3. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a jatek teszt meg volt akkor mond meg h Mik mennek rajta mert nekem is ilyen telefonom lessz lehet..mc 1-3 probald ki jók:) allitolag mennek
2014. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A San Andreas és a Vice City fut rajta (a III-t is próbáltam, de lefagy - ugyanúgy mint az előző verziónál). Fut még a Minecraft PE. Ennyit próbáltam. :-)
2014. júl. 13. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!