Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van ilyen készülék?

Bambi88000 kérdése:

Van ilyen készülék?

Figyelt kérdés
Sima a4 ses papírbó, mintákat kéne kivágnia amiket èn gépen megrajzolok. Körülbelül nyomtató méretű ha lehet. Van ilyen? Kérlek linkeljetek egy oldalt ahonnan lehet rendelni! Köszi!

2014. okt. 24. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem vágóplotterre gondolsz. Igen, létezik, vektoros grafikus fájlok alapján képes kívágni mintákat rendkívül precízen, A4-nél nagyobb méretben, és nem csak sima papírból, hanem öntapadós vagy pólóra vasalható fóliából is.

Amikor tőlem olyan pólókat rendelnek, melyen egyszínű céges logó van, akkor a vektoros ábrát ilyen vágóplotterrel szoktam kivágatni a pólógyártó cégnél.


Jó drága berendezés lehet, otthonra szerintem nem éri meg, de ha mégis kell, akkor így tudsz rákeresni, hogy vágóplotter.

2014. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!