Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Otthoni gyakorlásra melyik a...

Otthoni gyakorlásra melyik a jobb gitárkombó?

Figyelt kérdés

Marshall MG15CF 15W

[link]


Peavey Solo 15w

[link]



2014. okt. 26. 13:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ízlés kategória, Peavey-nek kicsit folyósabb, Marshallnak kicsit szárazabb a hangja.
2014. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mit játszol. Ezek közül én a marshallt venném, ahogy az első is írta a peavy nagyobb gainje miatt folyósabb hangot eredményez, amit én annyit nem szívlelek.
2014. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat a tudatlanságomért, de mit jelent, hogy folyósabb vagy szárazabb. Még nem hallottam ezeket a kifejezéseket.
2014. okt. 26. 15:04
 4/14 anonim válasza:
Hát ez az, amit nem nagyon lehet leírni szavakkal, inkább csak érezni lehet, amikor játszol.
2014. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem sejtem miről van szó. Black Metalhoz kéne, s ha jól gondolom, akkor a Peavey alkalmasabb lenne.
2014. okt. 26. 15:18
 6/14 anonim válasza:
Arra mindenképpen.
2014. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. okt. 26. 15:27
 8/14 anonim ***** válasza:

Valóban nehéz leírni.

Hallgass meg egy inflames pinball map gitár témát és koncentrálj a gitárra. Majd utána egy acdc-t. Hallani fogod (Elvileg) hogy míg az inflames torzítottja olyan masszív,egyben van, ...olyan folyós. Addig az acdc olyan száraz magasakkal és közepekkel teli.

Teljesen más a kettő.

2014. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

de azért ne várj sokat ezektől, ilyen kis kombókon a beépített torzítás nem vmi jó... én a helyedben vmilyen mini kombót (pl vox) vennék, az tele van mindenféle fasza effektel.

De ha ezeknél maradsz, akkor meg szerintem előbb utóbb kelleni fog egy torzító pedál

2014. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Mi a f#sznak kellene torzító pedál, amikor mindegyikben van torzított csatorna?
2014. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!