Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit ér egy 5...

Szerintetek mennyit ér egy 5 éves Asus laptop, amit 112-ért vett a tulaj, de már nem jó az aksija, és az erintős egér gombjai nem működnek rendesen, kikoptak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én nem értek hozzá, de vennék egyet hadználtan.

Azt mondta, hogy mondjak egy árat. Na mennyi az annyi?


2014. nov. 3. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Konkrétan milyen típus? Azt jó lenne tudni, akkor tudunk mondani neked árat, amit mellesleg vagy elfogad, vagy nem.


Ráadásul hibás is, én simán rámondanám az eredeti ár felét. De egyáltalán érdemes lenne megvásárolni? Megint típusra lennék kíváncsi.

2014. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

5 éves, már akkor sem egy csúcskategória volt, hanem az olcsóbb kategória, nem valami megkímélt (nem kéne 5 év alatt a gombjainak tönkremenni), az akksi még hagyján. Szóval én 10-15000-nél többet nem adnék érte.

Az csak annyiból releváns, hogy mennyiért vette, hogy legalább a kategóriát kb be lehet lőni, hogy mit tudhat - nem sokat...

2014. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az én ASUS-om transzformer 300 t, 150 volt három éve akciósan...


akkor hasított, mint a szél, ma már lassú(nak tűnik) a többi, akár telóhoz képest is. amikor vettem, mindenki csettintett, hogy ez igen, ez az igazi...ma már gondolkodom, hogy veszek egy újat, mert a paramétereit már rég túlhaladta az igény(em)...egy felső-középkategóriás teló sokkal gyorsabb..és az már nem mindegy.


én nem venném meg, mert öt év az baromi sok idő.... az már nem ér semmit.

ötezret is úgy, hogy baromi részegen veszed meg.

2014. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!