Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Wewood órával kapcsolatban...

J.Jani kérdése:

Wewood órával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Mennyire bírja a vizet lehet benne kezet mosni? Mennyire bírja a mindennapi használatot? Minden TAPASZTALAT érdekel.

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

"A letisztult vonalvezetésű Férfi karórák magabiztosságot és megfontoltságot sugároznak viselőjükről. Azt mutatják, hogy olyan pasi vagy akit érdekel más is magán kívül."


Oké, ma már alap, hogy mindenki hülyének van nézve, lépjünk tovább :)


"A WeWOOD vízálló-e?

Nem, de fröccsenő víz ellen védett :) Esőben vagy a konyhában hordható, még akár a tengerparton is, de úszáshoz ne vigye magával a WeWOOD óráját! A természetes fa anyagok a nedvesség hatására kissé megdagadnak, és ekkor az óraszíj szemek már nem mozognak olyan rugalmasan. Száradás után a fa rendszerint teljesen visszanyeri eredeti alakját."


Én nem láttam ilyen faórát közelről, de segítek lefordítani a marketingnyelvet: ez az óra rohadtul nem fogja szeretni a vizet. Az árak meg egyenesen elképesztőek. Lehet, hogy elsőre jópofa hippiötletnek tűnhet egy fa burkolatós órára kiadni 25 ezret, de ha a vízállóság jobban izgat, gondolkodj el azon, hogy 30 ezerért már konkrétan búvárórát kapni nagymúltú gyártótól (kvarcot és automatát is), nem egy ilyet cukorhercegnőt, benne egy 2 dolláros szerkezettel.

[link]

[link]


Na mindegy, ez csak az én véleményem :)

2014. nov. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tisztelt válaszoló!


Olvasni én is tudok, utána néztem az órának, még a kezemben is volt, sőt a kezemen is.

El tudom azt is dönteni milyen órát szeretnék és az nekem mennyit ér meg.

Külön kiemeltem a kérdésemben, hogy TAPASZTALATOK- ra van szükségem!

Azért köszi!

2014. nov. 13. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg, nem kell vacillálni.
2014. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is én fogom eldönteni! De majd értesítelek...
2014. nov. 15. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!