Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hangfalat hogyan tudom használ...

Hangfalat hogyan tudom használni számítógéphez?

Figyelt kérdés

Ilyen hangfalat szeretnék használni géphez. [link]


Hogyan és mivel valósítható meg? Tudnátok segíteni? Nő vagyok... :)


2014. nov. 12. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez csak két hangszóró, ehhez kell még valami erősítő is, anélkül csak cincogni fog.

A PC-hez ún. "aktív" hangfal vagy hangrendszer kell!

Lefordítva konyhanyelvre: olyan cucc kell, amihez tartozik egy doboz (vagy épp az egyik hangszóró az) amit be kell dugni a konnektorba és szabályzó gombok vannak rajta. :D

[link]

[link]

2014. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondju, ilye erősítővel:

[link]

2014. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel egy csak hangfal, kell hozzá egy erősítő is. A pc-n a fejhallgató aljzatból ki kell vezetni a jelet az erősítőbe. Ehhez jellemzően egy olyan vezeték kell, aminek az egyik végén egy szetreó 3,5 mm-es jack dugó van, a másik végén meg 2 rca (harang) csatlakozó az erősítő felé. Különböző hosszban és minőségben kapható szerelten is, nem kell forrasztgatnod:

[link]


Az erősítő és a hangfal összekötésére meg 1-1 kéteres vezeték kell, gyakori, hogy nem kell csatlakozót szerelni, hanem csak lecsupaszítani a vezetéket és kézzel be lehet szorítani a megfelelő helyre.

2014. nov. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!