Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus L7, Android 4....

LG Optimus L7, Android 4. 0.3, a számítógéphez való csatlakoztatása valamiért nem megy. A gép felismeri az eszközt, de használni, megnyitni nem tudja. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Minden driver települt, kivéve egyet: LGE android net MTP device, de így még a PC Suite sem ismeri fel (sem WMP10). Már próbáltam a PC Suite újratelepítését (legfrissebb verzió), újraindításokat (telefont is), ezt dugni be az után... semmi nem használt eddig.

SD kártya nincs jelenleg a telefonban, az USB hibakeresési mód nem aktív.



2013. jan. 5. 16:59
 1/2 anonim válasza:
Hmmm....érdekes jelenség nekem is van egy most vásárolt ilyen telefonom.....én nekem úgy hozza be a mappáját a telefonnak ha abba az MTp-be megyek és utánna várok egy kicsit és a telefon is írja hogy memóriafájlok előkészítése és utána egy perc után behozza!Ment PÜ-is
2013. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen típusú mobilom de nekem is működik csak át kell állítani a telefonon a kapcsolat típusát!
2013. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!