Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti melyik akkus csavarozót...

Ti melyik akkus csavarozót választanátok? Lidlben kapható Parkside, vagy Bosch psr1440?

Figyelt kérdés

Adott egy bosch psr1440-es akkus csavarbehajtó, melyben 2 éve meghalt a telep. Szerintem azért főleg, mert ritkán volt használva. Van továbbá egy olyan gondja is, hogy ha 90 °-kal elfordítva használom (az aksi jobbra néz csavarozás közben), akkor finoman húzva a kapcsolót, néha hirtelen felpörög maxra. Kipróbáltam, ha normál helyzetben használom, úgy is tudom reprodukálni a hibát, de úgy ritkán jön elő.


Nemrég láttam, hogy a Lidlben van akciós Parkside 18 V-os Li aksis gép.


Mit javasoltok? Újíttassam fel ennek a gépnek az aksiát, vagy vásároljam meg inkáb a fent említett masinát?

Van valakinek tapasztalata az említett gépek valamelyikével (megbízhatóság, tartósság, stb.?)

Évente max 1-2-szer használnám.



2014. nov. 16. 23:04
 1/3 Csabesz80 válasza:

Én a Lidl Parkside gépeivel nagyon meg vagyok elégedve, nincs akkumulátoros termékem belőlük, de szerintem jól jársz velük.


Viszont van egy több mint 10 éves Bosch IXO-m ami szintén litiumos, és még mindig használható. Szóval nekem a Bosch is bejött.

2014. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2014. nov. 21. 08:15
 3/3 anonim válasza:

Workzone akkus csavarhúzót nyúzok, igen jó készülék. Két áttétel. Kézreálló (valamilyen Bosch utánzat). Az akksija gyengébb és a teljesítménye gyengébb, mint a másik gépemé (Bosch 1080Li). Azonban egy töltéssel egy keményebb munkanapot kihúz. Normál használat mellett mindent behajt. Téglánál keményebb falat és vastagabb acélokat nem ezekkel kell fúrni.

Ez a két gép ár-érték arányban kiváló és egy erősebb barkács beütésű embert nem hagy cserben.

2015. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!